Decorise

DECORISE

Seçkin dünya markalarını bir araya toplayan Decorise, Addresistanbul mağazasında dört mevsimi yaşatan iç ve dış mekân ürünleriyle yaşam alanlarına çok şık alternatifler sunuyor.

Decorise, rahatlığı estetikle birleştiren şık, pratik tasarımları, yazlık mekânlarınızı dekore edebileceğiniz çok çeşitli ürün ve kombinasyonların yanı sıra modern bir dokunuş ile yorumlandığı iç mekân ve kış bahçesi mobilya takımları ile 2011-2012 Sonbahar- Kış sezonuna da yeni bir soluk getiriyor.

Tüm hava koşullarına uygun, dayanıklı, bakım gerektirmeyen, yaşam alanlarınıza yalınlığın lüks keyfini yaşatan Royal Botania, bahçelerde nostaljiyi yaşatan Sifas ve güneşin etkisini hafifleten şemsiyeleri, çok özel tasarımlı loungeları, pavillionları ile Tuuci firmalarının ürünleriyle birlikte hacimlerin tasarımla bütünleştiği mobilya ve provence aksesuarların Amerikan yorumu markalarını da bünyesinde barındıran Decorise, ülkemizdeki en uygun fiyat politikasıyla hizmet vererek yurtdışına gitmeye gerek bırakmıyor. Yalın, dingin tasarımlarıyla oluşturduğu mobilya koleksiyonları ile Decorise hayallerinizdeki dekorasyonu hayalinizin ötesine taşıyor.

Sentetik örgü lifle kaplı özel malzemelerden üretilen mobilyalar yıkanabilir ve leke tutmaz özelliği ile sıcağa- soğuğa dayanıklı ürünler olup, paslanmaz çelik ve batyline birleşimi malzemelerden üretilen Royal Botania tasarımları ise sağlam duruşu ergonomik yapısıyla hem kalıcılığı hem de konforu uzun yıllar mekânlarınızda yaşatıyor.

İşlevselliği ve fonksiyonel özellikleriyle sofistike tasarımlar sunan Decorise, dekorasyonda modern stillerde farklı bir perspektif sunuyor. Her zevke hitap eden yüksek kalite ürün grupları, seçkin ve sofistike yaşamlarla buluşuyor.

SHOWROOM
SEPETİM (0)
SATIN AL

Sepetiniz Boş.

AYIN FIRSATLARI
TÜMÜ
EN ÇOK SATANLAR
TÜMÜ